Konkurs przedsięwzięć

Projekt Owoce Biznesu nastawiony jest na wyłonienie grupy przedsiębiorców, którzy posiadają innowacyjne rozwiązania biznesowe, ale brakuje im możliwości finansowania. W przypadku ciekawych i możliwych do realizacji pomysłów, uczestnikom konkursu zostanie zaproponowana pomoc w przygotowaniu profesjonalnej dokumentacji inwestycyjnej i pomoc w nawiązywaniu kontaktów z inwestorami.

Korzyści dla przedsiębiorców, którzy zarejestrują się na stronach serwisu www.owocebiznesu.pl i przedstawią swoje plany rozwojowe:

  • opracowanie, przygotowanie i publikacja briefów ofert biznesowych oraz prezentacji www na dedykowanych podstronach;
  • opracowanie biznesplanów i wstępna analiza przedsięwzięć z elementami memorandum inwestycyjnego;
  • koordynacja kontaktów z inwestorami i partnerami;
  • organizacja spotkań i prezentacja rozwiązań biznesowych beneficjentów.

Zachęcamy Państwa do rejestracji w projekcie, utworzenia profilu swojej firmy i udziału w konkursie na najciekawsze pomysły biznesowe sektora MSP.

250 najciekawszych pomysłów na biznes, zgłoszonych do konkursu, zostanie w profesjonalny sposób zaprezentowanych na stronach serwisu w polskiej i angielskiej wersji językowej. Dzięki serwisowi wszystkie zgłoszone projekty, również te, które nie zostaną wyłonione jako beneficjenci w konkursie, nadal będą miały szanse na poszukiwanie inwestorów i rozwój swoich koncepcji biznesowych, nawet po zakończeniu konkursu.

W ramach działań konkursowych będziemy wspierać przedsiębiorców w pozyskaniu inwestora i kapitału na rozwój. Postawmy razem na sukces rynkowy Państwa pomysłów!Wyniki konkursu

zobacz również: